Recreatie
Horeca
Winkels
Bedrijven
Verenigingen
Regio evenementen
Welkom
Geschiedenis
Omgeving
Plattegrond
Algemene voorzieningen
Nieuws
Evenementen
Terug

't Pannekoekhuis Hoenderloo

Krimweg 93-95
7351 AV  Hoenderloo

[T] 055 - 378 12 05
[F] 055 - 378 12 82
[I] www.pannenkoekhuis.nl

Ligging op de kaart

Is 't goed weer, of is 't slecht weer!?
't is altijd Pannenkoekenweer!!

Gewoon goed en gezellig

Openingstijden:

Dinsdag t/m Zondag 12.00 - 20.00 uur
Maandag gesloten m.u.v. de feestdagen.

Welkom bij 't Pannekoekhuis Hoenderloo
Pannenkoekhuis Hoenderloo rookvrij!

't Pannekoekenhuis Hoenderloo is gelegen in een zeer bosrijke omgeving, temidden van vele wandel- en fietsroutes. Centraal gelegen nabij Park de Hoge Veluwe (met het Kröller Müller), Burgers Zoo, De Apenheul en Pretpark Koningin Juliana Toren. Wij zijn gemakkelijk te bereiken via snelwegen A50 en A1 en via de provinciale wegen in de driehoek Apeldoorn, Ede en Arnhem.

Het sfeervolle interieur en de altijd vriendelijke bediening staan garant voor een gezellig verblijf. De pannenkoeken worden nog op een ambachtelijke wijze in de pan gebakken volgens een 31 jaar oud familierecept.

Onze kaart biedt een keus uit meer dan 80 verschillende pannenkoeken en er is voor elk wat wils. Of u nu houdt van een simpele maar heerlijke appel pannenkoek of u wilt eens iets anders en kiest voor een speciale Caribische pannenkoek. De kinderen kunnen zich ook prima vermaken, wij hebben een kinderhoek met boekjes, kleurplaten, duplo en knuffels. Ons restaurant is voorzien van een invalidentoilet, voorzien van airconditioning, en geheel rookvrij!
Verder hebben wij een gezellig terras en een ruime parkeergelegenheid.

Openingstijden: Wij zijn het gehele jaar geopend van dinsdag tot en met zondag van 12.00 uur tot 20.00 uur. 's Maandags zijn wij gesloten m.u.v. de feestdagen. In de maanden juli en augustus zijn wij de gehele week geopend.

185 zitplaatsen binnen en 55 zitplaatsen op het terras.

Wij accepteren Mastercard, Visa, Pin en Chip Knip.

Webdesign Holiday Media